Blog Kategorileri
İlandex Blog

Paket servis elemanı bulmanın kolay yolu İlandex.com.tr

Paket Servis için motorlu kurye arayan restoranlar ile iş arayan motokuryeleri ücretsiz olarak buluşturan İlandex.com.tr, kurye bulmakta güçlük çeken işverenlerin imdadına hızır gibi yetişiyor.
5.7.2018 15:00:00
Okunma Sayısı : 1865
Paket servis elemanı bulmanın kolay yolu İlandex.com.tr
Siz Değerli Üyelerimizden gelen yoğun talepler üzerine, Paketcibul.com baştan aşağı yenilendi!
Genişletilen Hizmet Çerçevesi ve Yeni Alan Adımız ile İlandex.com.tr adresinde hizmetinizdeyiz.
 

Motorlu kurye arayanlarla motokuryeleri buluşturan platform

Paket Servis için motorlu kurye arayan restoranlar ile iş arayan motokuryeleri ücretsiz olarak buluşturan İlandex.com.tr, kurye bulmakta güçlük çeken işverenlerin imdadına hızır gibi yetişiyor.
Paket servis restoranları başta olmak üzere, motokuryelerle hizmet sunan e-ticaret siteleri, kurye  firmaları, ecza depoları gibi pek çok işletmenin kurye bulmak için başvurdukları en popüler çözüm, iş ilanı vermekten ibaret...
Fakat insan kaynakları sitelerine ilan vermek, zamanında ve ihtiyaca uygun kurye bulma garantisi taşımıyor.
Bu problemi tespit eden İlandex.com.tr, kurye ihtiyacına sürdürülebilir bir çözüm üretme amacı ile ortaya koyduğu yepyeni iş modeli ile alışkanlıkları tersine çevirmeye kararlı.
 

Motorlu Kurye iş ilanları için ayrılan yıllık bütçeler dudak uçuklatıyor!

Paket servis hizmeti veren restoranların, iki üç ayda bir tekrarlanan kurye ihtiyacını karşılamak için kurye iş ilanı vermeleri kaçınılmaz.
Yıl içerisinde hiç de küçümsenemeyecek meblağlara ulaşan ilan giderleri ne kadar cep yaksa da, işe başvuranların çalışma tercihleri ile işletmelerin talepleri çoğu kez birbirini tam olarak karşılamadığı için, iş ilanları günü kurtarmaktan öte bir işe yaramıyor.
Buna rağmen pek çok işveren, kurye  ilanlarına yapılan ancak üç beş başvuru için ödediği parayı çöpe atmış gibi hissetse de, daha iyi bir seçeneği olmadığı için, ilan vermeye devam ediyor.
 

Kurye iş ilanları hazır gıda sektörünün ihtiyaçlarına cevap veremiyor!

İşverenlerin yaşadığı en büyük sıkıntıların başında, kuryelerin iş ilanını görüp başvuruda bulunmalarına kadar geçen süreç içerisinde istikrarlı hizmet sunamamaktan kaynaklanan maddi kayıplar geliyor.
Yoğun personel sirkülasyonu neticesinde problemin iki üç ayda bir  yeniden gündeme geliyor olması, işverenlerin belini daha da büküyor. Daha da üzücü olan ise, kurye bulunamayan süreçte yaşanan kayıplarının  geriye dönük telafisini sağlamanın hiç bir yolunun bulunmaması.
 

Kuryenin işe adaptasyon süreci, en az ilan süreci kadar sancılı geçiyor!

İş ilanı vererek motorlu kurye aramak, bu için ayrılan ciddi bütçelere rağmen soruna uzun vadeli çözüm üretmediği gibi, karşılıklı memnuniyet sağlanamadığı durumlarda yeniden başa saran süreç, ne yazık ki iki tarafın da mağduriyeti ile sonlanıyor .
İlan yolu ile gelen kuryelerin  nitelikleri ve taleplerinin anlaşılması ancak işe alındıktan sonra mümkün olduğu için, işe yeni başlayan kuryenin adaptasyon sürecinde hem kurye hem de restoran sahibi zarar ziyana uğrayabiliyor.
Tüm bu sebeplerle, iş ilanı vererek bulunan kuryenin, işletme ihtiyaçlarını karşılayacak mesleki yeterliliğe sahip olup olmadığı ya da işletmenin sunduğu imkanlardan memnun kalıp kalmadığı  anlaşılana kadar geçen süreç hem kurye hem  restoranlar açısından oldukça zorlu geçiyor.
 

İlandex tüm bu  sorunları nasıl ortadan kaldırıyor?

Kuruluş amacı, kurye ve işletmelerin ihtiyaç ve çıkarlarını maksimum düzeyde karşılamak olan İlandex, sektör ihtiyaçlarına göre tasarlanmış altyapısı ile tarafları anında ve aracısız olarak buluşturuyor.
İş arayanlarla personel arayan restoranları bir araya getirme amacı ile yola çıkan ücretsiz platform, mevcut personel arama süreçlerinin doğurduğu tüm sorunları ortadan kaldıran  iş modeli ile personel ve iş arama  alışkanlıklarını ters yüz ediyor.
 

İlandex hem paket servis elemanları hem de restoranlar için faydalı!

Alışılagelen personel arama süreçleri şöyle işliyor. Kurye arayan firmalar ilan veriyor, iş arayan kuryeler  ilana başvuruyorlar. İlandex ise bu süreci tamamen tersine çeviriyor.
İş arayan kuryelere, çalışma bölgesinden ücret beklentisine kadar her türlü çalışma tercihini ortaya koyabildikleri bir platform sunan İlandex.com.tr'a  üye olan kurye, iş ilanını aktif tuttuğu sürece, kurye arayan işletmeler ona ulaşarak iş teklifinde bulunabiliyorlar.
İlandex'in detaylı arama menüsü sayesinde, aradıkları kuryenin  özelliklerini ihtiyaçları doğrultusunda belirleyebilen işverenler, iş arayan üye kuryelerin tüm bilgilerine anında ulaşarak, iş görüşmesine davet edebiliyorlar.
İlandex sayesinde, kuryeler  iş arama telaşına düşmeden kendilerine en uygun iş teklifleri ile karşılaşma şansı yakalarken, işverenler de ihtiyaçlarına en uygun kuryelere zahmetsizce ulaşabiliyorlar.
 

İLANDEX'e ÜYE OLMAK ÜCRETSİZ!

 
İçerik No: 046-02-PKT-1709-06-01
Yasal Uyarı: Her hakkı ilandex.com.tr'a ait olan Özgün İçerik, Fikir ve Sanat Eserleri ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.
https://www.ilandex.com.tr adresine çalışır durumda link verilerek alıntı yapılabilinir.
 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Moto kurye iş ilanları için para harcamaya son:İlandex.com.tr!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Yorum Yap
*Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra 24 saat içinde yayına alınacaktır.