Blog Kategorileri
İlandex Blog

Motorlu kurye iş ilanları:0 Motorlu kuryeler:1

Motorlu kurye arayan restoranların, iş arayan kuryelere anında ulaşabilmelerine imkan sunan ilk ve tek site olan www.ilandex.com.tr, zaman ve paradan tasarruf sağlayan işleyiş modeli ile, kuryeleri iş arama derdinden, kurye arayanları ise ilan verme telaşından kurtarıyor. İlan verme sürecini tersine çevirerek, gıda sektörünün en büyük sıkıntılarından biri olan kurye istihdam sorununa çözüm üreten İlandex'e üye olmak ücretsiz!
22.5.2017 20:00:00
Okunma Sayısı : 4598
Motorlu kurye iş ilanları:0 Motorlu kuryeler:1
A2 ehliyetli motorlu kurye iş ilanları İlandex ile tarihe karışıyor!

İlandex.com.tr, ne kurye ilanı verilen bir İK sitesi, ne  arayanlara motosikletli kurye tedarik eden bir kurye firması ne de bünyesinde kurye istihdam eden bir aracı kurum... 
İlandex'in sunduğu hizmet kısaca, kurye bulma amacı ile siteye üye olan işletmelerin, iş bulma amacı ile üye olan motosikletli kuryelere ulaşmalarını sağlamak.
İşletmeciler ile motosikletli kuryeleri  pratik, hızlı ve güvenilir yoldan buluşturan  ilk ve tek platform olan İlandex.com.tr, iş ve personel arama alışkanlıklarını tersine çeviriyor.
Ücretsiz hizmet sunan iş modeli ile üyelerine hem zaman hem de paradan tasarruf sağlayan proje, kurye aracılığı ile hizmet sunulan sektörlerin en büyük sıkıntılarından biri olan istihdam sorununa çözüm üretiyor.
Kurye ile teslimat sağlanan sektörlerin yoğun tempolu yapıları gereği,  ilan sürecini tolere etmeye uygun olmadıklarını tespit eden İlandex, kurye ararken yaşanan bekleme sürecini ortadan kaldıracak şekilde yeniden kurguladığı iş modeli ile, kurye istihdam sorununu kökünden çözüyor.    
Platform aracılığı ile iş sahibi olan veya kurye bulan üyeler, sitenin işleyişinden ve ücretsiz olarak sunduğu ayrıcalıklardan oldukça memnun olduklarını dile getiriyorlar.
 

İlandex.com.tr ile moto kuryeler iş aramıyor; çünkü iş onları buluyor!


İlandex'e üye olan kuryeler ne gazetelerde yayınlanan  iş ilanlarını takip ediyor, ne de İK sitelerine girip iş arıyorlar; çünkü iş ilanlarına başvurma zorunluluğunu ortadan kaldıran İlandex, en iyi  iş tekliflerini kuryelerin ayağına getiriyor!
İş arayan kuryeler için tasarlanan ilk ve tek platform  olma özelliği taşıyan İlandex, hazır gıda sektöründe paket servis hizmeti sunan restoranlar başta olmak üzere, e-ticaret, lojistik ve sağlık sektörlerinde hizmet sunan kuryeleri iş arama derdinden kurtarırken, kurye arayan işletmecilere de aradıkları kuryeye anında ulaşma imkanı tanıyor. 
İş arayan kuryelerin kendi istekleri ile üye oldukları site, kuryelerin çalışma bölgesi, çalışma gün ve saatleri, ücret beklentisi gibi tercihlerini ortaya koymalarına imkan sunuyor.
Siteye üye olan kuryeler, hem çalışma tercihlerini kendileri belirleyebiliyor, hem de iş bulmak için kurye iş ilanlarını takip etme ve başvuruda bulunma derdinden kurtuluyorlar.


İş arayan kuryeler İlandex.com.tr'ye nasıl üye olabilirler? 


İş arayan kuryenin, İlandex'a üye olabilmek için,  isim, cep telefonu, e- posta adresi ve çalışmak istediği şehir / ilçe bilgisini paylaşması yeterli oluyor. Bu dört bilgi ile İlandex'a kolayca üye olan kurye, yönetimi  tamamen ve sadece kendine ait olan bir mesleki profil hesabına sahip oluyor. 
Site kuryelere, bu profil hesabı aracılığı ile kişisel bilgileri ile çalışma tercihlerini ortaya koyabildikleri pek çok seçenek daha sunuyor. Bazı kuryelerilan açıklamasında tüm çalışma kriterlerini açıkça ortaya koymayı tercih ederken, bazıları ise sadece iletişim bilgileri ile çalışmak istedikleri bölgeyi belirtmekle yetiniyorlar.
Diledikleri zaman hesaplarına girip, kendilerine en uygun seçeneği işaretleyerek  iş arama durumlarını güncelleyebilen kuryeler, iş aramadıkları dönemlerde ise, tek bir tık ile ilanlarını aktif ya da pasif hale getirebiliyorlar.  


İlandex'in  kuryelere sunduğu avantajlar nelerdir?


İlandex aracılığı ile iş bulma mekanizması şöyle işliyor. İlandex, iş bulma amacı ile siteye iş arama ilanı veren kuryelere iki farklı iş arama seçeneği sunuyor.
  • Kendi İş arama İlanını verip işverenlerin kendisini aramasını bekleyerek
  • İşverenlerin verdikleri iş ilanlarına göz atıp, ilan verenleri arayarak
Kurye bulmak amacı ile siteye üye olan işletmeler, İlandex İs Arayanlar üzerine tıkladıkları zaman, tüm iş arayan kuryelere anında ulaşabiliyorlar. Arama kriterleri doğrultusunda filtreleme yapabilen işverenler, favori listesi oluşturarak, kendilerine en uygun kurye bilgilerini  görüntüleyebiliyorlar.
İlandex, siteden maksimum fayda sağlamak isteyen kuryelere, ilan açıklamasında mümkün olduğunca fazla bilgi vermelerini öneriyor. Örneğin ilan açıklamasında sigara kullandığını paylaşmayan kurye, bu konuyu önemseyen işletmeciler tarafından görüşmeye davet edildiğinde, tüm diğer çalışma kriterlerini karşıladığı halde, bu sebeple işe kabul edilemiyor. Bu da hem kurye hem de işletme için hayal kırıklığı ve boşa harcanan zaman anlamına geliyor.  
İlandex, üye olarak hesabına giriş yaparak iş arama ilanı veren kuryelere, sektör tercihi, iş tecrübesi, çalışmak istenilen bölge ( il/ilçe semt tercihi), çalışma şekli (tam zamanlı / yarı zamanlı / dönemsel), şahsi motor  (iş için de kullanılabilir olma yada olmama durumu) gibi  detayları paylaşma imkanı sunuyor.
Platform, İş arama ilanı veren kuryelere, çalışma bölgesini seçme imkanı tanıyor. Böylece İstanbul Kadıköy'de çalışmak istediğini belirten kurye, boş yere Şişli'deki işyerinde çalışması için iş görüşmesine davet edilmek üzere aranmıyor.
Her gün aralarına yenileri eklenen üye kuryeler,  ihtiyaçlarına ve çalışma kriterlerine uygun iş tekliflerine - üstelik de iş arama telaşına düşmeden - ulaşmalarına imkan sağlayan siteden oldukça memnun...  


İLANDEX'e ÜYE OLMAK ÜCRETSİZ!    
KURYE ÜYELİK İÇİN TIKLAYINIZ!     
iŞLETME ÜYELİK İÇİN TIKLAYINIZ!  


İçerik No: 031-09-SKT-1705-03-01
Yasal Uyarı: Her hakkı ilandex.com.tr'ye ait olan Özgün İçerik, Fikir ve Sanat Eserleri ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. https://www.ilandex.com.tr adresine çalışır durumda link verilerek alıntı yapılabilinir.
 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !

 
Hatırlatma:
Siz Değerli Üyelerimizden gelen yoğun talepler üzerine, Paketcibul.com baştan aşağı yenilendi!
Genişletilen Hizmet Çerçevesi ve Yeni Alan Adımız ile İlandex.com.tr adresinde hizmetinizdeyiz.
Yorum Yap
*Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra 24 saat içinde yayına alınacaktır.