Blog Kategorileri
İlandex Blog

Mod ölçer de ne demek diyen sevgilinizi şaşırtın!

Okuyacağınız bu içerik size mod ölçer yapımında kullanacağınız malzeme ve yapım yöntemleri konusunda fikir verecek. Unutmayın, yaratıcılığınızı kullanarak, hediyenizi eşsiz ve paha biçilmez kılmak tamamen sizin elinizde! İşin en güzel tarafı , MOD ÖLÇER' inizi yapmak için seçeceğiniz malzemelere bağlı olarak, hediye maliyetini  bütçenize uygun hale getirebilirsiniz. 
3.3.2017 03:00:00
Okunma Sayısı : 886
Mod ölçer de ne demek diyen sevgilinizi şaşırtın!

Kişiye özel doğum günü ve sevgililer günü hediyeleri yapmak hiç de zor değil ! 


Sevgiliniz başınızın tacı,  gözünüzün nuru, hayatınızın anlamı... İşte tam da bu yüzden günlerdir  'Sevgilime doğum günü hediyesi olarak ne alsam?'  diye düşünmekten midenize kramplar giriyor. İşin kötüsü çıtayı her seferinde biraz daha yükselttiğiniz için, ona yeni alacağınız hediyeyi açtığında,  alışık olduğunuz o içten gülümseme ile gözlerindeki parıltıyı göremezseniz, dünyalar başınıza yıkılır. 
Artık kara kara düşünmeyi bırakıp, şöyle rahat bir nefes alabilirsiniz çünkü hem sevgilinizi çok mutlu edecek, hem de sizi çok yormayacak ev yapımı sevgililer günü hediyeleri hazırlamak hiç de düşündüğünüz kadar zor değil !

panik-yok-paketcibul-blog

Her şeye dönüşebilen hediye : Mod Ölçer ! 


Doğum gününü sabırsızlıkla bekleyen ve ikide bir  ' Bana ne alacaksın ? '  diye sizi sıkıştıran sevgilinizi  ' MOD ÖLÇER '  diye cevapladığınızda,  ilk tepkisi muhtemelen  ' Mod Ölçer de ne demek ? ' diye sormak olacaktır. 
Baştan aşağı kendi tasarımınız olan  ve doğum günü sahibinin  fotoğrafları kullanılarak  kişiye özel olarak hazırlanan  hediyelerin tamamına MOD ÖLÇER diyoruz. MOD ÖLÇER adından da anlaşıldığı gibi duygu durumunuzu gösteriyor .
Japonya'da yaratılan ve sanal yazışmalarda kullanılan yüz ifadelerini ( emoji )  hepimiz biliyor ve yazışırken sıkça kullanıyoruz. Emoji kelimesindeki 'E' görsel , 'moji'   ise karakter ,  yani kişinin sanal  ifade yansıması  anlamına geliyor. Hayal gücünüzün de yardımı ile sınırsız formda tasarlayabileceğiniz çeşit çeşit mod ölçerde emojilerin yerine  gerçek fotoğrafları kullanıyoruz...

ben-iptal-paketcibul-blog

Sınırlı bütçe ile Sınırsız seçenek! En ekonomik sevgililer günü hediyeleri...


Okuyacağınız bu içerik size mod ölçer yapımında kullanacağınız malzeme ve yapım yöntemleri konusunda fikir verecek. Unutmayın, yaratıcılığınızı kullanarak, hediyenizi eşsiz ve paha biçilmez kılmak tamamen sizin elinizde. Elbette en az hayal gücünüz kadar  önemli olan bir diğer nokta da, hazırlayacağınız  hediyenin sevgilinizin karakterine, alışkanlıklarına, hobi ve ilgi alanlarına ve en önemlisi de bütçenize uygun olması. Emin olun siz de seçenekler arasında sevgilinizi mutlu edecek güzel bir hediye bulacaksınız. İşin en güzel tarafı , MOD ÖLÇER' inizi yapmak için seçeceğiniz malzemelere bağlı olarak, hediye maliyetini  bütçenize uygun hale getirebilirsiniz. 

emoji-paketcibul-blog

Başlamadan önce iki önemli ipucu ...


1. Asla son dakikaya bırakma !


İşi  son dakikaya bırakırsanız, bir pazar  kahvaltısında  sevgilinizin bir elinde çay bardağı,  diğerinde su böreğini tam ağzına götürürken  verdiği pozun en az 14. versiyonunu  çekerken,  tabağınızda sizi bekleyen zavallı sucuklu yumurtanızın  buz gibi olacağını  da göze almanız  gerekebilir. Hazırlıkları zamana yayabilirseniz, hem sonuçlar daha gerçekçi ve doğal olacak, hem de sevgiliniz  duruma  ufaktan da olsa uyanmayacaktır.


2.Sunum için profesyonel destek !


Sunum kalitesi , en az içerik kadar önemlidir. Eğer bir bilgisayar kurdu değilseniz, hediyenizi hazırlarken kullanacağınız fotoğrafları bir araya getirirken ve kesip biçerken  profesyonel yardım almanızda fayda var. Fotoğrafları seçip, onları  nasıl kullanılacağınıza karar verdikten sonra, herhangi bir ozalitçiye  giderek ne istediğinizi tarif ederseniz, photoshop gibi  bir program yardımı ile hediyenizi çok kısa sürede ve kolayca hazırlamanıza yardımcı olunacaktır.


Bir öyle bir böyle haller...

 

Yarım saat önce yanınızdan  güle oynaya ayrılan sevgiliniz telefonu  'Gene ne var? ' diye açıyorsa bir anda öfkelenip  öyle üzerinize alınmayın hemen. Karşıya geçerken bir araç üzerine çamur sıçratmış olabilir. Telefonu çantasından çıkarırken, cüzdanını düşürmüş, onu almak için eğildiğinde cebindeki bozukluklar tıkabasa dolu minübüse saçılmış ve hatta eğilip görebildiklerini toplarken yerdeki sakız eline yapışmış olabilir.
Senaryo her zaman bu kadar  komplike olmasa da,  İkili ilişkilerde yaşanan  lüzumsuz çatışmaların çoğu, tarafların karşılarındaki kişinin  anlık olarak  değişen duygu durumundan haberdar olmayışından kaynaklanıyor. Günlük hayatın telaşıyla uğraşırken, içinde bulunduğunuz durumu anlatmak bir emoji seçip göndere basmak kadar kolay olmadığından, zaman zaman gereksiz ufak gerginlikler yaşanabiliyor.
Mod ölçerin ilişkinize katacağı en eğlenceli taraflardan biri de, bu gibi durumlarda hayat kurtarıcı olması... Mod ölçer için seçmiş olduğunuz fotoğrafların üzerine eklediğiniz ifadeler, zamanla ikiniz arasında şifreli bir dile dönüşerek, acil durumlarda imdadınıza yetişecek!

 

 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR!

 

 
İçerik No: 008-01-YSM-1703-01-01
Yasal Uyarı: Her hakkı ilandex.com.tr'a ait olan Özgün İçerik, Fikir ve Sanat Eserleri ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. https://www.ilandex.com.tr adresine çalışır durumda link verilerek alıntı yapılabilinir.

 

 


 

Yorum Yap
*Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra 24 saat içinde yayına alınacaktır.