Blog Kategorileri
İlandex Blog

Kuryeyim Neden İlandex'i Tercih Etmeliyim?

Motorlu kurye olarak çalışanların işi hiç kolay değil. Motokurye olarak çalıştığınız işyerinizden memnun değilsiniz ama İş aramaya da vakit ayıramıyorsanız. İlandex TAM SİZE GÖRE... İlandex'e üye olunca, siz iş aramazsınız, Çünkü İlandex işi ayağınıza getirir...
23.6.2018 19:00:00
Okunma Sayısı : 1073
Kuryeyim Neden İlandex'i Tercih Etmeliyim?

Motorlu Kuryelik işi yapan ve paket servis için motokurye arayan Siz Değerli Üyelerimizden gelen yoğun talepler üzerine, Paketcibul.com baştan aşağı yenilendi!

Genişletilen Hizmet Çerçevesi ve Yeni Alan Adımız ile İlandex.com.tr adresinde hizmetinizdeyiz.

 

İşte  iLANDEX 'in Size Sunduğu Altın Fırsatlar!

İşinizden memnun değilsiniz ama İş aramaya da vakit ayıramıyorsunuz.
İLANDEX TAM SİZE GÖRE...
İlandex'e üye olunca, siz iş aramazsınız, Çünkü İlandex işi ayağınıza getirir...
                  *      *      *
İşinizden memnunsunuz ama daha iyi iş fırsatlarını da kaçırmak istemiyorsunuz.
İLANDEX TAM SİZE GÖRE...
İlandex'e üye olunca,hayal bile edemeyeceğiniz iş teklifleri ile karşılaşabilirsiniz... 

 

Üye olmak Ücretsiz!

Değerli Motokuryeler; İlandex'e  dilediğiniz zaman üye olabilir, size sunacağı iş fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

 

Stressiz İş Arama-Bulma !

Klasik yollarla iş aramak, özellikle de acil işe ihtiyacınız var ise, oldukça stresli ve sıkıntılı bir sürece dönüşebilir. İlandex aracılığı ile siz iş aramazsınız, iş sizi bulur.

 

Minimum Zaman Kaybı !

Klasik yollarla yayınlanan ilanlarda, genellikle işin detayları ve maaş belirtilmez. Bunları öğrenmek için görüşmeye gidip zaman ve para  harcamak zorunda kalırsınız.
İlandex size kişisel özelliklerinizi ve mesleki beklentilerinizi açıkça ortaya koyabileceğiniz, işverenlerin de ulaşabildiği bir platform  sunar.
İşverenler boşa zaman harcamak istemeyecekleri için, işe uygun değilseniz, boş yere görüşmeye davet edilmezsiniz.

 

Maksimum Şans, Minimum Risk !

Klasik  yollarla  başvurulan işlerde,  işverenler taleplerini ve maaşı ancak görüşme sırasında ifade ederler. Vaktinizi işe uygun olmadığınız için kabul edilmediğiniz çok sayıda görüşme ile boşa harcamak moralinizi  bozar.
İlandex  aracılığı  ile  gelen iş teklifleri, sizi görüşmeye davet eden işverenin taleplerini karşıladığınız için size sunulmuştur. İşe kabul edilmeme riski çok düşük, işe  kabul edilme şansınız ise oldukça yüksektir. 

 

Daha Az Rakip, Daha Çok İş !

Klasik yollarla iş aramak; yayınlanan ilanların takip edilmesi, başvuru, görüşmeye davet edilmeyi bekleme gibi zaman kaybettiren süreçlerin sonunda görüşmeye davet edilseniz bile
başvuran diğer adayların arasından sıyrılamama gibi ihtimalleri barındırır.
İş Arama İlanınız  aktif  olduğu  sürece,  sadece  sizin  kendi  imkanlarınızla  ulaşabildiğiniz işletmeler değil, paketçi arayan tüm üye işletmeler bilgilerinizi görüp size ulaşabilir.
En  cazip ve size en uygun iş tekliflerine açık olmak için tek yapmanız gereken,iş arama ilanınızı  aktif ve üyelik bilgilerinizi  güncel tutmak...
 
İçerik No: 061-01-ILX-1806-13-01
Yasal Uyarı: Her hakkı ilandex'e ait olan Özgün İçerik, Fikir ve Sanat Eserleri ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. https://www.ilandex.com.tr adresine çalışır durumda link verilerek alıntı yapılabilinir.
Yorum Yap
*Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra 24 saat içinde yayına alınacaktır.