Blog Kategorileri
İlandex Blog

Kurye iş ilanları na boşa para harcamayın !

Hizmet Sektörüne özgü  ihtiyaçlara cevap verebilecek şekilde tasarlanan İlandex; üyelerine Hızlı, Pratik, Güvenilir ve Sonuç Odaklı bir kullanıcı deneyimi yaşatıyor.
9.2.2017 03:00:00
Okunma Sayısı : 2623
Kurye iş ilanları na boşa para harcamayın !

Motorlu Kuryelerle kurye arayanları buluşturan İLANDEX elinizi cebinize attırmıyor ...

 

Kurye arayan işletmelerle, iş arayan kuryelere Ücretsiz Üyelik sistemi ile hizmet veren  ilk ve tek platform olan İlandex.com.tr, sunduğu hizmetlerle hem işverenlerin hem de motosikletli kuryelerin yüzünü güldürüyor.
İlandex hayata geçirilmeden önce, gıda sektöründe hizmet veren yüz binlerce işletmenin ve motosikletli kuryenin en büyük sorunu; her  iki tarafın da aradıkları işe ve kuryeye  kolayca ulaşabilecekleri ve sadece gıda sektörüne hizmet sunan bir platforma sahip olmamaları idi.
İlandex ile tanışan restoran sahipleri ve kuryeler tamamen kendilerine özel olarak tasarlanmış olan sitenin sunduğu imkanlardan çok  memnun...

 

İlandex'in sunduğu avantajlar saymakla bitmiyor ...


Artıları saymakla bitmeyen platformun getirdiği en büyük yenilik, iş  ilanı vererek kurye arama sürecinde  ilana başvuru yapılmasının beklerken  yaşanan zaman ve para kaybını ortadan kaldırıyor olması...
İlan başvuru sürecinde, eksik personel ile sürdürülen  paket servis hizmetlerinde ortaya çıkan aksaklıklar müşteri memnuniyetsizliğine ve akabinde de ciddi ticari kayıplara sebebiyet veriyor.
Personel arama sürecinin uzaması sonucu,eksik personel ile sürdürülen hizmet kalitesindeki ani düşüşlerle kendini gösteren istikrarsızlık, müşteri nezdinde marka itibarının zedelenmesine kadar uzanan olumsuz sonuçlar doğurabiliyor.
İlandex aracılığı ile kurye ararken bu sancılı süreci yaşamak zorunda kalmayan  üye  işletmeler, iş arayan tüm kuryelerin iletişim bilgilerine ANINDA ulaşabiliyorlar.
Üye sayısı günden güne artmakta olan platformun bir diğer büyük  avantajı da, hem kuryelere hem de  işletmelere ÜCRETSİZ olarak hizmet sunuyor olması...
Sektöre özgü ihtiyaçlara tamamen cevap verebilecek şekilde tasarlanan site, üyelerine Hızlı, Pratik, Güvenilir ve Sonuç Odaklı bir kullanıcı deneyimi yaşatıyor.

 

Sitenin kullanımı, hem işletmeler hem de kuryeler açısından oldukça pratik ve kolay ...

 

Tamamen sektörün ihtiyaçlarına göre tasarlanmış olan sitenin kullanımı oldukça  anlaşılır olmakla beraber, Sıkça Sorulan Sorular(S.S.S.) altında İlandex'in kullanımı ile ilgili merak edilen tüm soruların cevaplarını bulmak mümkün. Bunun yanı sıra, mesai saatleri içinde  telefon ile destek  hizmeti de sağlanıyor.
İlandex aracılığı ile aradıkları kuryeye zahmetsizce ulaşan işletmeleri en çok memnun eden konuların başında, sitenin özel talep ve tercihlerin belirlenebildiği menüleri sayesinde, her iki tarafı da  üç basit adımda ihtiyaçları ile buluşturuyor olması geliyor. Oldukça bakir bir alanda hayata geçirilen projenin en büyük amacı, sektör oyuncularının özel ihtiyaçlarına cevap verebilen altyapısı ile kaliteli hizmet sunarak, sektöre ve ülke ekonomisine fayda sağlamak olarak tanımlanıyor.
 

Motorlu Kurye Arayan Restoranlar İlandex'ten nasıl faydalanıyor ?


Siteye ücretsiz üye olan işletme yetkilisi, iş arayan tüm üye kuryelerin Arama Sonuçlarına ulaşabiliyor. İkinci adımda yapması gereken; solda yer alan DETAYLI ARAMA menüsünden, Kuryenin Çalışma Bölgesi, Yaş aralığı, İş Tecrübesi, Çalışma şekli ve Ücret Beklentisi gibi çalışma tercihlerini filtrelemek oluyor. İşletme Yetkilisi, üçüncü ve son adımda Arama Sonuçlarının altında yer alan kurye profillerini inceleyebiliyor ve İletişim Bilgilerine ANINDA ulaşabiliyor.


İş Arayan Kuryeler İlandex'ten nasıl faydalanıyor ?


Kuryeler için işleyiş çok daha kolay ...
Üye olmak isteyen kurye, BİREYSEL ÜYE OL üzerine tıklayarak  Ad / Soyad, E-posta ve Cep Numarası ile çalışmak istediği İl ve ilçe bilgilerini girdikten sonra, İlandex şifresini belirleyerek saniyeler içinde üye olabiliyor. 
Üye olan Kurye, çalışma krterlerini belirleyerek kendi iş arama ilanını veriyor. Böylece kurye arayan işletmeler kendisine ulaşarak iş görüşmesine davet edebiliyor.
SEN İŞ ARAMA, İŞ SENİ BULSUN !  sloganı ile özetlenebilecek olan sistemden maksimum fayda sağlamak isteyen kuryelere, işletmelerin verdikleri iş ilanlarına da göz atmaları öneriliyor.


Acil kurye arayan restoran sahipleri ve iş arayan kuryeler ücretsiz hizmetten memnun mu?


İlandex'in , sektörün kanayan yarası olan paket servis hizmetlerinde yaşanan aksaklıklara derman olduğunu dile getiren İşletme sahipleri,  siteyi düzenli olarak  takip ettikçe, projenin sunduğu ayrıcalıklardan çok daha fazla faydalandıklarını dile getiriyorlar. 
Her gün aralarına yenileri eklenen Üye Kuryeler de, ihtiyaçlarına ve çalışma kriterlerine uygun iş tekliflerine -üstelik de iş arama telaşına düşmeden- ulaşmalarına imkan sağlayan siteden oldukça memnun...
Mevcut  kullanıcı alışkanlıkları yıkan her yeni proje gibi bu projenin de anlaşılıp ,kabul görmesi ve benimsenmesi için insanların zamana ihtiyaçları olduğunun bilincinde olduklarını ifade eden proje yetkilileri, sektörün ihtiyacından  doğan platform aracılığı ile ülke çapında hizmet sunulduğunu ve sayıları gün geçtikçe artan üyelerine büyük fayda sağlanacağına olan inançlarının tam olduğunu ifade ediyorlar.

 

İçerik No: 001-09-PKT-1702-01-01
Yasal Uyarı: Her hakkı ilandex'e ait olan Özgün İçerik, Fikir ve Sanat Eserleri ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. https://www.ilandex.com.tr adresine çalışır durumda link verilerek alıntı yapılabilinir.
 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR!

 

Hatırlatma:

Siz Değerli Üyelerimizden gelen yoğun talepler üzerine, Paketcibul.com baştan aşağı yenilendi!
Genişletilen Hizmet Çerçevesi ve Yeni Alan Adımız ile İlandex.com.tr adresinde hizmetinizdeyiz.

 

Yorum Yap
*Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra 24 saat içinde yayına alınacaktır.