Blog Kategorileri
İlandex Blog

İş mi arıyorsun? İlandex'e Ücretsiz İş arıyorum İlanı Ver! İşverenler seni arasın!

Motokurye, Garson, Komi, Aşçı, Usta, Kasiyer, Servis elemanı, Bulaşıkçı, Mutfak Personeli, Şoför, Güvenlik görevlisi gibi hizmet sektöründe çalışan meslek sahiplerinin kolay iş bulmaları için tasarlanan ve iş arayanlara özel pratik kullanımı ile dikkat çeken İlandex'in üyelerine sunduğu en büyük avantaj, iş arayanlara Kendi İş Arama İlanlarını verme fırsatı sunması. Üstelik özgeçmiş formu doldurmak gibi teferruatlı ve vakit alan işlerle uğraşmak zorunda kalmadan...
28.10.2018 17:00:00
Okunma Sayısı : 3139
İş mi arıyorsun? İlandex'e Ücretsiz İş arıyorum İlanı Ver! İşverenler seni arasın!

En pratik iş arama sitesi İlandex'te Başvuru yok! Özgeçmiş yok!

Son derece pratik kullanımı ile dikkat çeken iş bulma sitesi İlandex, iş arayanlara kendi iş arama ilanlarını verme fırsatı sunuyor.
Üstelik  ilan vermek için özgeçmiş formu doldurmak veya siteye özgeçmiş yüklemek de gerekmiyor.
Sadece dakikalar içinde iş arama ilanı vermenize imkan sağlayan platform sayesinde, personel arayan binlerce İlandex üyesi işveren size anında ulaşıp iş teklifinde bulunabiliyor.
Bu güne kadar on binlerce işveren ve iş arayanı buluşturan İlandex tarafından 'İş Arayanlar'a sunulan bu ayrıcalıklı  hizmet sayesinde 'İş Aramak' haftalar süren sancılı bir süreç olmaktan çıkıyor.

 

Sen de Kendi Ücretsiz İş Arama İlanını ver! İşverenler seni Arasın!

Kendi kariyer şansını yaratmak isteyen binlerce İş Arayanı zahmetsizce iş sahibi yapan İlandex'e ücretsiz üye olan herkes, Kendi İş Arama İlanını verebiliyor.
Üstelik özgeçmiş formu doldurmak gibi teferruatlı ve vakit alan işlerle uğraşmak zorunda kalmadan...
Personel bulmak için, iş arayanların verdikleri ilanlara göz atan işverenler ilanlardaki aday iletişim bilgilerine anında ve ücretsiz olarak ulaşabiliyorlar.
Tüm diğer platformlarda 'aday havuzu' adı altında ücretli olarak gösterilen aday iletişim bilgilerini kurumsal üyelerine ücretsiz olarak sunan İlandex sayesinde, iş arayanlar çok fazla iş teklifi alabiliyorlar.
Eğer siz de acil iş arıyorsanız, İlandex'e dakikalar içinde Kendi İş Arama İlanınızı vererek kolay ve zahmetsizce iş bulabilirsiniz.

 

İş ararken beklemeye son... İlana Tıkla! İşvereni Ara! Anında İş bul!

Restoran ve Otel çalışanlarına özel bir iş arama platformu olan İlandex'te iş arayanlar, ister ilan vererek ister yayınlanan ilanlara göz atarak dakikalar içinde aradıkları işi kolayca bulabiliyorlar.
İlandex'i tüm diğer ilan sitelerinden ayıran en büyük fark, hem personel arayanların hem de iş arayanların ilan verebiliyor olması.
İş arayanların, 'İlana Başvur' butonu yerine direk işverenin telefonuna ulaşabildiği platformda, işverenler de iş arayanlara ulaşıp iş teklifinde bulunabiliyorlar.
İş arayanlarla personel arayanların birbirlerine anında ve direk ulaşabilmelerini mümkün kılan bu şeffaflık, İlandex'ten başka hiç bir ilan platformunda yok.

 

En Güncel İş İlanları Sitesi İlandex'te ilan süresi  bir ay!

İlandex'te yayınlanan iş arama ilanları, ilanı veren kullanıcı tarafından güncellenmediği takdirde bir ay süreyle yayınlanıp yayından kalktığı için, sitede yayınlanan ilanlar daima güncelliğini koruyor.
Site iş arayanlara birden fazla meslek dalında ilan verme fırsatı da sunuyor.
Böylelikle birden fazla yeteneği ve iş tecrübesi olan adaylar aynı anda birden fazla iş ilanı vererek iş bulma şanslarını arttırabiliyorlar.
Örneğin hem kasiyer hem servis personeli hem de motorlu kuryelik pozisyonları için üç ayrı iş ilanı veren bir adayın iş bulma şansı üçe katlanmış oluyor.
İlanların yayında kaldığı bir aylık süreç içinde, ilana girip yeniden düzenlemek, yayından kaldırmak veya ilanı tamamen silmek mümkün.
Bir aylık yayın süresi sona erdiğinde hala iş bulamamış olanlar için, ilanlarını yeniden yayına almak veya yeni ilan vermek de ücretsiz.

 

Bunlar da İlginizi Çekebilir!

 

İçerik No: 071-01-ILX-1810-14-01
Yasal Uyarı: Her hakkı ilandex.com.tr'ye ait olan Özgün İçerik, Fikir ve Sanat Eserleri ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. https://www.ilandex.com.tr adresine çalışır durumda link verilerek alıntı yapılabilinir.
Yorum Yap
*Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra 24 saat içinde yayına alınacaktır.
on numara döner ustasıyım 26.4.2019
ben iş buldum valla çat diye. saolun. böyle özgeçmişi falan olmayan işler için çok iyi
ikiteekerrrlek 26.4.2019
iki kere ilan girdim iş arıyorm diye,ikisinde de aradılar. birini anlaşamadık.ikinciye başladım hala burdayım.Allah razı olsun.
bayaadır issiz 26.4.2019
ben de şansımı deniim bari.:)