Blog Kategorileri
İlandex Blog

İlandex büyümeye devam ediyor!

Motorlu kurye arayanlar ve motokurye olarak iş arayanları buluşturan İlandex.com.tr tarafından sunulan hizmetler, hem motosikletli kuryelerin hem de paket servis hizmeti sunan restoranların yüzünü güldürüyor.
18.6.2018 16:00:00
Okunma Sayısı : 410
İlandex büyümeye devam ediyor!
Siz Değerli Üyelerimizden gelen yoğun talepler üzerine, Paketcibul.com baştan aşağı yenilendi!
Genişletilen Hizmet Çerçevesi ve Yeni Alan Adımız ile İlandex.com.tr adresinde hizmetinizdeyiz.

 

Hızla büyümekte olan İlandex.com.tr aracılığı ile,  Kurye Üyelerimiz Aradıkları İşi , İşletme Üyelerimiz de Aradıkları Kuryeyi bulmaya devam ediyor ... 

İlandex.com.tr aracılığı ile İş Sahibi olan Kurye Üyelerimiz ve Aradıkları Kuryeyi bularak işlerini yoluna koyan Üye İşletme Sahiplerimizden aldığımız olumlu geribildirimlerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır.
İlandex.com.tr aracılığı ile aradıkları Kurye veya İşe ulaşan ve memnuniyetlerini Ekibimizle Paylaşan Üyelerimize teşekkürlerimizi Sunarız.
Sizlere sunmakta olduğumuz hizmetleri geliştirebilmek adına bizlerle paylaşmak istediğiniz her türlü öneri, soru veya sorununuzla ilgili olarak  info@ilandex.com.tr adresinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
 
İçerik No: 060-01-ILX-1806-12-01
Yasal Uyarı: Her hakkı ilandex'e ait olan Özgün İçerik, Fikir ve Sanat Eserleri ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. https://www.ilandex.com.tr adresine çalışır durumda link verilerek alıntı yapılabilinir.
 
Yorum Yap
*Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra 24 saat içinde yayına alınacaktır.