Blog Kategorileri
İlandex Blog

A2 ehliyetli kurye arayanlar için ücretsiz çözüm: İlandex.com.tr

Motorlu kurye ile hizmet sunulan sektörlerin ihtiyaçlarına  hızlı ve uzun vadeli çözüm üretecek şekilde tasarlanan altyapısı ile,  iş ve personel  arama alışkanlıklarını tersine çevirerek, kurye ve işletmecilerin yüzünü güldüren ilandex.com,tr üyelerine 7/24 ücretsiz hizmet sunuyor.
29.5.2017 09:00:00
Okunma Sayısı : 14143
A2 ehliyetli kurye arayanlar için ücretsiz çözüm: İlandex.com.tr
Motorlu kurye iş ilanlarının pabucunu dama atan proje: İlandex.com.tr! 

Moto kurye ve işletmeleri hızlı, güvenilir ve pratik yoldan buluşturan İlandex.com.tr, işverenleri motokurye iş ilanı verme telaşından, kuryeleri ise iş arama derdinden kurtarıyor. 
Moto kurye ile hizmet sunulan sektörlerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış olan İlandex'in sunduğu hizmet, kurye bulma amacı ile siteye üye olan işletmelerin, iş bulma amacı ile üye olan motosikletli kuryelere ulaşmalarını sağlamak. 
İlan verme sürecini tersine çevirerek  zaman ve para tasarrufu sağlayan platform sayesinde, kurye arayanlar ihtiyaçlarına en uygun kuryelere anında ulaşabiliyorlar.
Üye sayısı hızla artan İlandex'i keşfeden kurye ve işletmeler, zaman kaybını ortadan kaldıran siteden oldukça memnun olduklarını dile getiriyorlar. 
 

İlandex aracığı ile nasıl moto kurye bulunur?


Sektör ihtiyaçlarına hızlı cevap verebilen yenilikçi iş modeli ile  ezber bozan İlandex.com.tr, kullanıcı alışkanlıklarını tersine çeviriyor. Sitenin işleyişi kısaca şöyle özetlenebilir.

1.Kurye ve işletmeler İlandex 'e üye olurlar.
2.İş arayan kurye,çalışma bölgesi, ücret beklentisi gibi tercihlerini belirleyerek kendi İŞ ARAMA İLANInı verir.
3.Üye girişi yapan işletme yetkilisi, İŞ ARAYANLAR üzerine tıklayarak, iş arayan kuryeleri listeler.
4.Detaylı arama menusu ile filtreme yapabilen işletmeci, kurye profillerini inceleyerek favorilerine ekler.
5. İletişim Bilgilerini Görüntüle üzerine tıklayan yetkili, kuryeyi arayarak iş görüşmesine davet eder.
 
Böylece İlandex.com.tr sayesinde, iş arayan kuryeler zahmetsizce iş bulurken, işletmeciler de ilan için vakit ve para harcamadan aradıkları kuryeye ulaşabilirler.
 

İlandex'e üye olmak için ücret ödeniyor mu?


Hayır, İlandex.'e üye olmak için ücret ödenmiyor. Üyelik sistemi ile çalışan platform, verilen hizmetler için üyelik aidatı, komisyon vb isimler adı altında hiç bir ücret  talep etmiyor.
İlandex'e üye olmak isteyen kuryelerden istenen bilgiler; isim, çalışma bölgesi, e-posta adresi ve cep telefonundan ibaret. Her kuryenin bir profil hesabı bulunuyor. Kurye iş bulmak için ilan verirken iş tecrübesi, çalışma tercihleri ve ücret beklentisi gibi tercihlerini ortaya koyabiliyor.
İşletme üyelik için istenen bilgiler ise, yetkili ismi, cep telefonu ve e-posta adresinin yanı sıra, işletme adı, ili, ilçesi ve telefonu gibi bilgileri  kapsıyor. Platform, kurye arayan işletmelerin ister sitede arama yaparak iş arayan kuryeleri görüntüleyebilmelerine, ister iş ilanı vermelerine imkan sunuyor.
 

Üye Motokuryeler  İlandex için mi çalışıyor?


Hayır, İlandex'e üye olan kuryelerin hiçbiri İlandex.com.tr için çalışmıyor; çünkü İlandex, bünyesinde kurye istihdam ederek, arayanlara kurye tedarik eden bir aracı kurum  değil.
Daha doğrusu; iş bulmak amacı ile kendi istekleri ile siteye üye olan kuryeler ile İlandex.com.tr arasında ticari bir ilişki bulunmuyor. 
Üyelik sistemi ile çalışan sitenin kullanımı  son derece pratik. Siteye üye olan işletmeler, iş ilanı veren kuryelerin mesleki ve iletişim bilgilerine tek tıkla ulaşarak iş görüşmesine davet edebiliyorlar.


İlandex'te moto kurye iş ilanları yayınlanıyor mu?


Evet ama bir İK sitesi de olduğu gibi değil; çünkü sitede sadece işverenler değil, iş arayanlarda ilan verebiliyor. Ayrıca  devir, malzeme ve motosiklet kategorilerinde de ilan verilebiliyor.
Üstelik Ücretsiz!
Alışılagelenin tersine işleyen mekanizması ile, iş ilanı verildikten sonra başvuru yapılması için beklenen sancılı süreci ve aracıları ortadan kaldıran paketcibul.com sayesinde, kurye aradığı işe, işletmeci aradığı kuryeye anında ulaşıyor.
 

Tek tık ile yüzlerce kuryeye ulaşmak mümkün! Üstelik hiç beklemeden...


İşletmecileri en çok memnun eden konuların başında, kurye profillerinin sınırsız olarak görüntülenebilmesi geliyor. Detaylı arama menusu ile iş arayan aktif tüm kuryeleri görüntüleyebilen, işletmeciler, profillerini inceleyip uygun buldukları adayları favori listelerine ekleyebiliyorlar.
İş görüşmesine davet edecekleri adayların çalışma tercihlerini önceden inceleme imkanı bulan işletmelerin, bu sayede ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılayan, en uygun kuryelere ulaşmaları mümkün oluyor.


İlan veren kuryelerin iletişim bilgileri herkes görebiliyor mu? 


Evet. İlanı aktif olduğu sürece, üye kuryelerin profillerinde paylaşmayı tercih ettikleri bilgiler, siteyi ziyaret eden herkes tarafından görülebiliyor; fakat detaylı arama menüsü yardımı ile filtreleme yapmak isteyen kullanıcıların, siteye işletme olarak üye olmaları gerekiyor.
Üye girişi yapan işletme yetkilisi,  TÜM  İŞ ARAYANLARI GÖR üzerine tıkladığı zaman açılan ekranda, aktif olarak iş arayan tüm moto kuryeler listeleniyor. Detaylı arama menusu yardımı ile İşletme ilini belirledikten sonra filtrele üzerine tıklayan yetkili, arama yaptığı bölgedeki tüm kuryelere kolayca ulaşabiliyor.
Tecrübe, çalışma bölgesi ve  ücret beklentisi gibi alanlarda da filtreleme yapılmasına imkan sunan detaylı arama menusu, işletmelerin ihtiyaçlarına en uygun kuryelere ulaşabilmelerini mümkün kılıyor.
Şöyle ki, örneğin  İstanbul Anadolu Yakası, Kadıköy, Göztepe semtinde çalışmak isteyen, A2 ehliyet sahibi, en az 4 yıl tecrübeli bir kurye arayan işletme yetkilisi, detaylı arama yaparak, bu kriterleri karşılan kuryelere anında ulaşabiliyor. 


Kuryelerin iletişim bilgilerini görüntüleme hakkı sınırsız mı? 


Evet. İŞ ARAYANLARI GÖR üzerine tıklandığı zaman listelenen kurye profillerinin altında iki seçenek tanımlı.
1.İncele  2.Favorilerime Ekle   
İşletmelere tanımlanan profil inceleme ve favorilere ekleme hakkı sınırsız.
Favori listesi sayesinde, uygun buldukları ilanları favorilerine kaydedebilen üyeler, ilandex hesaplarına yeniden giriş yaptıklarında, direk favori listelerine tıklayarak daha önce seçtikleri ilanlara ulaşabiliyorlar.
İlandex.com.tr tarafından işletmelere sunulan bu hizmetin amacı, acil iş arayanlarla acil kurye arayanları hızla buluşturabilmek.
 

İLANDEX'E ÜYE OLMAK ÜCRETSİZ!    
KURYE ÜYELİK İÇİN TIKLAYINIZ!
iŞLETME ÜYELİK İÇİN TIKLAYINIZ!


İçerik No: 032-09-SKT-1705-04-01
Yasal Uyarı: Her hakkı İlandex'e ait olan Özgün İçerik, Fikir ve Sanat Eserleri ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. https://www.ilandex.com.tr adresine çalışır durumda link verilerek alıntı yapılabilinir.
 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !

 

 
Yorum Yap
*Yorumunuz editörlerimiz tarafından incelendikten sonra 24 saat içinde yayına alınacaktır.